GAZİ TV

Tarık Çamdal ile yollar ayrılıyor

Galatasaray, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Tarık Çamdal’ı gönderme kararı aldı. 27 yaşındaki futbolcu 4 yıldır sarı-kırmızılı formayı giyiyordu. Galatasaray’da adeta istenmeyen adam olarak ilan edilen Tarık Çamdal, yönetimi harekete geçirdi. Teknik direktör Fatih Terim’in kadrosunda kesin olarak düşünmediği 27 yaşındaki futbolcu için çalışma başlatan sarı-kırmızılılar, deneyimli isimle bu hafta içerisinde görüşme gerçekleştirecek. BONSERVİSİ KARŞILIĞINDA […]

Tarık Çamdal ile yollar ayrılıyor
12 Haziran 2018 - 7:04 'de eklendi.

Galatasaray, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Tarık Çamdal’ı gönderme kararı aldı. 27 yaşındaki futbolcu 4 yıldır sarı-kırmızılı formayı giyiyordu.

Galatasaray’da adeta istenmeyen adam olarak ilan edilen Tarık Çamdal, yönetimi harekete geçirdi.

Teknik direktör Fatih Terim’in kadrosunda kesin olarak düşünmediği 27 yaşındaki futbolcu için çalışma başlatan sarı-kırmızılılar, deneyimli isimle bu hafta içerisinde görüşme gerçekleştirecek.

BONSERVİSİ KARŞILIĞINDA YOLLANACAK

Cimbom’dan gelecek sezon 1.6 milyon euro alacak oyuncuyla bonservisi karşılığında kesin olarak yolların ayrılacağı öğrenildi.

4 MİLYON 750 BİN EUROYA ALINMIŞTI

4 milyon 750 bin euro karşılığında Eskişehirspor’dan alınan Tarık, ilk sezon 1 milyon 177 bin euro, ikinci sezon 1 milyon 284 bin euro, üçüncü sezon 1 milyon 391 bin euro, dördüncü sezon ise 1 milyon 498 bin euro kazanmıştı.

Etiketler :
Lütfen Bekleyin YÜKLENİYOR...

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER