GAZİ TV

Girseun Emniyeti Şehit Gazi Ailelerimizi Ağırladı.

Giresun Emniyet Müdürlüğünce şehit ve gazi aileleri için iftar programı düzenlendi. Polisevinde düzenlenen iftar programında emniyet müdürlüğü personeli ve protokol üyeleri şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi. Programa, Giresun Vali Yardımcısı Recep Uzal, Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl jandarma Komutanı Albay […]

Girseun Emniyeti Şehit Gazi Ailelerimizi Ağırladı.
06 Haziran 2018 - 18:52 'de eklendi.

Giresun Emniyet Müdürlüğünce şehit ve gazi aileleri için iftar programı düzenlendi.

Polisevinde düzenlenen iftar programında emniyet müdürlüğü personeli ve protokol üyeleri şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi.

Programa, Giresun Vali Yardımcısı Recep Uzal, Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl jandarma Komutanı Albay Murat Yakın, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun ve İl Müftüsü Muhittin Oral katıldı.

Giresun Emniyet Müdürlüğü yaptığı açıklamada şöyle dedi;

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİYLE BİRLİKTE İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİK

05.06.2018 Salı günü Giresun Emniyeti; Polisevinde Şehit ve Gazi ailelerimiz için düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Programa; Sayın Vali Yardımcımız Recep UZAL, Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abburrahim ALAN, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan SARAÇ, İl Jandarma Alay Komutanı B. Murat YAKIN, İl Emniyet Müdürümüz Fahri AKTAŞ ,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa TOSUN ve İl Müftümüz Muhittin ORAL katılmışlardır.

İftar programı sonunda emekliye ayrılan Pasaport/Özel Güvenlik/Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Yavuz Selim İLHAK’a ve eşine hediyeleri takdim edilmek suretiyle Polis Teşkilatımızdan iyi dileklerimizle uğurlanmışlardır.

GİRESUN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ​


Etiketler :
Lütfen Bekleyin YÜKLENİYOR...

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER