GAZİ TV

Fernandes Beşiktaş’a dönmek istiyor

Lokomotiv Moskova forması giyen Manuel Fernandes, Beşiktaş’a dönmek istediğini siyah-beyazlı yöneticilere iletti. Son kararı Başkan Fikret Orman verecek. 2011-2014 sezonları arasında Beşiktaş forması giyen Manuel Fernandes, eski takımına dönmek için adeta çıldırıyor. Siyah-Beyazlı yönetime haber gönderen ve her şartı kabul edeceğini söyleyen Portekizli yıldızın futbolu Siyah-beyazlı forma ile bırakmak istediğini ilettiği öğrenildi. UNUTAMIYORUM Siyah-beyazlı bazı […]

Fernandes Beşiktaş’a dönmek istiyor
11 Haziran 2018 - 20:59 'de eklendi.

Lokomotiv Moskova forması giyen Manuel Fernandes, Beşiktaş’a dönmek istediğini siyah-beyazlı yöneticilere iletti. Son kararı Başkan Fikret Orman verecek.

2011-2014 sezonları arasında Beşiktaş forması giyen Manuel Fernandes, eski takımına dönmek için adeta çıldırıyor.

Siyah-Beyazlı yönetime haber gönderen ve her şartı kabul edeceğini söyleyen Portekizli yıldızın futbolu Siyah-beyazlı forma ile bırakmak istediğini ilettiği öğrenildi.

UNUTAMIYORUM

Siyah-beyazlı bazı yöneticilerle temasa geçen Portekizli yıldız, Beşiktaş’taki günlerine unutamadığını, yeni statta taraftarın önüne çıkmayı çok istediğini belirtti.

Fernandes’in paranın sorun olmadığını, gel denmesi halinde zaman kaybetmeden İstanbul’a geleceğini söylediği ifade edildi.

MAÇ BAŞI TEKLİF YAPILACAK

Manuel Fernandes’in bu kadar istekli olmasına karşın Beşiktaş yönetimi kontrollü elden bırakmıyor. Öncelikle teknik direktör Şenol Güneş’in raporuna bakmak isteyen siyah-beyazlı kurmaylar başkan Fikret Orman’ın vereceği son kararla da harekete geçecek ya da Manuel defterini açmadan kapatacak.

Transferin gerçekleştirme kararı alınması halinde ise şu anda bonservisi elinde olan 32 yaşındaki 10 numaraya garanti para ödenmeyecek, maç başı teklifi yapılacak.

OLAYLI BİR ŞEKİLDE AYRILMIŞTI

3 sezon Beşiktaş forması giyen Portekizli futbolcu, Kasımpaşa maçında bir taraftarın saldırısına uğramış, bu olayın ardından siyah-beyazlı kulüple bağlarını koparmıştı.

Etiketler :
Lütfen Bekleyin YÜKLENİYOR...

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER