GAZİ TV

Fenerbahçe Ersun Yanal’la görüştü

Aykut Kocaman’ın yerine yeni bir teknik adam arayan Fenerbahçe yönetimi, Ersun Yanal’la bir görüşme gerçekleştirdi. Fenerbahçe önümüzdeki günlerde Aykut Kocaman’la yollarını ayıracak. Ali Koç yönetiminin daha ofansif ve agresif bir takım yaratma arzusu rotayı yeni bir hocaya çevirmelerine sebep oldu. Futbolun patronu Comolli’nin takımı yabancı bir hocaya emanet etmeyi düşünmesine rağmen yönetime Ersun Yanal’la sürpriz […]

Fenerbahçe Ersun Yanal’la görüştü
11 Haziran 2018 - 20:59 'de eklendi.

Aykut Kocaman’ın yerine yeni bir teknik adam arayan Fenerbahçe yönetimi, Ersun Yanal’la bir görüşme gerçekleştirdi.

Fenerbahçe önümüzdeki günlerde Aykut Kocaman’la yollarını ayıracak. Ali Koç yönetiminin daha ofansif ve agresif bir takım yaratma arzusu rotayı yeni bir hocaya çevirmelerine sebep oldu.

Futbolun patronu Comolli’nin takımı yabancı bir hocaya emanet etmeyi düşünmesine rağmen yönetime Ersun Yanal’la sürpriz bir görüşme gerçekleştirdi.

YABANCI OLMASA ROTA ERSUN YANAL

Ali Koç yönetiminin Ersun Yanal’la gerçekleşen görüşmede tecrübeli hocayla fikir alışverişinde bulunduğu ancak resmi bir teklif yapılmadığı ifade edildi.

Fenerbahçe yönetiminin yeni hoca için ilk tercihinin yabancı teknik adam olduğu biliniyor. Ancak sarı-lacivertlilerin kaliteli bir yabancı hoca ile anlaşamaması durumunda Ersun Yanal’la masaya oturması bekleniyor.

2013-2014’te Fenerbahçe’yi çalıştıran Ersun Yanal, sarı-lacivertli ekibi şampiyon yapmıştI.

Etiketler :
Lütfen Bekleyin YÜKLENİYOR...

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER