GAZİ TV

Ahmet Ağaoğlu: Burak Yılmaz’ı satmıyoruz

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz’ın transfer olacağını şeklinde çıkan haberleri yalanladı. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş ve Başakşehir’in gündeminde yer alan Burak Yılmaz’la ilgili iddialara cevap verdi. “BURAK’TAN FEDAKÂRLIK BEKLİYORUZ” Başkan Ağaoğlu, “Burak Yılmaz’ı satmıyoruz. Burak bizim değerli bir sporcumuzdur. Bir bakıyorum bir gün Başakşehir, bir gün Beşiktaş’ta. Biz Burak için sadece fedakarlık yapması […]

Ahmet Ağaoğlu: Burak Yılmaz’ı satmıyoruz
12 Haziran 2018 - 7:04 'de eklendi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz’ın transfer olacağını şeklinde çıkan haberleri yalanladı.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş ve Başakşehir’in gündeminde yer alan Burak Yılmaz’la ilgili iddialara cevap verdi.

“BURAK’TAN FEDAKÂRLIK BEKLİYORUZ”

Başkan Ağaoğlu, “Burak Yılmaz’ı satmıyoruz. Burak bizim değerli bir sporcumuzdur. Bir bakıyorum bir gün Başakşehir, bir gün Beşiktaş’ta. Biz Burak için sadece fedakarlık yapması konusunda görüşüyoruz.

İsteyen olursa kapımızı çalacak. Burak, bu takımın değerli bir parçasıdır. Taraftarın sevdiği bir isim. Burak bizim feda istediğimizi asla göz ardı edemez. Biz kendisiyle görüştük ve indirim istedik. Düşünmek için süre istemişti, İnanıyorum ki Burak ‘feda’ diyecek ve futbolu burada bırakacak” dedi.

Etiketler :
Lütfen Bekleyin YÜKLENİYOR...

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER