Şehit Gazi – Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

Ankara Şehit Gazi Sosyal Hizmet Merkezi İsmiyle Olmayan Bir Kurum Adına Dolandırıcılık Yapılmaktadır.

ÇAKMA VE SAHTE İSİMLE YAPILAN ÇAĞRILARA DİKKAT EDİNİZ. SİZE SÖYLEDİKLERİ İSİMDE BİR KURULUŞ YOK. ANKARA ŞEHİT GAZİ SOSYAL HİZMET MERKEZİ İSMİNDE BİR KURULUŞ YOK. OLMAYAN BİR KURULUŞ ADIYLA DOLANDIRICILIK YAPMAKTADIRLAR. Gazi yeğeni diye işe aldığımız, GAZİ TV & GAZİLER SOSYAL HİZMETLER MERKEZİnde çalışırken, şirketimizin faturasının birebir taklidi ile sahte makbuz bastırarak kurumumuzdan aradığını söylerek şahsi […]

Ankara Şehit Gazi Sosyal Hizmet Merkezi İsmiyle Olmayan Bir Kurum Adına Dolandırıcılık Yapılmaktadır.
01 Mayıs 2018 - 21:10 'de eklendi.

ÇAKMA VE SAHTE İSİMLE YAPILAN ÇAĞRILARA DİKKAT EDİNİZ. SİZE SÖYLEDİKLERİ İSİMDE BİR KURULUŞ YOK. ANKARA ŞEHİT GAZİ SOSYAL HİZMET MERKEZİ İSMİNDE BİR KURULUŞ YOK. OLMAYAN BİR KURULUŞ ADIYLA DOLANDIRICILIK YAPMAKTADIRLAR.

Gazi yeğeni diye işe aldığımız, GAZİ TV & GAZİLER SOSYAL HİZMETLER MERKEZİnde çalışırken, şirketimizin faturasının birebir taklidi ile sahte makbuz bastırarak kurumumuzdan aradığını söylerek şahsi banka hesabına para yatırtarak insanları dolandıran bu yüzden merkezimizden uzaklaşıtırılan ve dolandırıcılıktan bir çok sabıkası olduğunu öğrendiğimiz Fikret TURAN isimli şahış, şahıs firması olarak kurduğu Ankara Ajans – Fikret Turan faturası ile, yine bizim ismimizi ve logomuzu taşıyan onur belgemizi ve Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi yazan kalemler bastırarak, Faturasına Ankara Gaziler Sosyal Hizmetler Dergisi yazdıran şahış, firma kurum ve kuruluşları ortada öyle bir şirket, kurum, merkez, dergi kuruluşu vs. olmadığı halde, Şehit Gazi Sosyal Hizmet Merkezinden aradığını söyleyerek şahsi ptt ve banka hesabına paralar yatırtmak suretiyle dolandırıcılık yapmaktadır. Şahıs aynı zamanda firmalara kendisini telefonda Albay, yüzbaşı, emniyet müdürü gibi tanıttığı sahte isimlerle satış için aradığı kişilerden işe yerleştirme vaadiyle İş bankası hesabına binlerce TL yattırttığı, yanındaki kişilerin gazilere protez satan firmalar ile anlaşarak devleti dolandırdıkları, Cihan sokak 31/7 adresindeki işyerlerinde hergün içki alemleri yaptıkları, yanında çalışan madde bağımlısı çalışanlar ile gazilere devlet tarafından verilen lilika adı verilen ağrı kesici özelliği olan uyuşturucu ilaç kullandıkları gelen duyumlar arasındadır.   Kurduğu web sitesinde bizim içeriğimizide aynı şekilde kopyalayarak, sahte olarak ürettikleri bizim amblem ve ismimizi taşıyan onur belgesini dahi fotoğrafını çekip koyan, bizim mevcuttaki web sitemizi çökettirerek, şehit gazi sosyal hizmet merkezi isminde, taklit ve olmayan isimlerle sahtekarlık yapanlara karşı dikkatli olmanız önemle tavsiye olunur. 

Bu şahsın ptt ve banka hesabları incelenerek, hesabına yatırttığı tüm paralar ve gönderdiği tüm kargolar incelenmelidir. Adımızı ve amblemizi kullanarak dolandırıcılık yapan şahış ve onunla birlikte hareket eden suç ortakları hakkında, Cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunmak için, gerekli bilgi ve belgeler tarafımızca toplanmaktadır. 

Fikret TURAN’ın kendisini Emniyet Müdürü Veli GÜVEN olarak tanıttığı, kendisine ait olan Türkiyem Dergisi Dolandırıcılık Haberi :http://balikesir.com/Haberler/HaberDetay.asp?id=13265

Aynı durumla karşılaşan ve Fikret Turan – Ankara Ajans faturası eline geçen firma kurum ve kuruluşların Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunması önem arz etmektedir. 

Faturamızı çalmaktanda şikayetçi olarak hakkında dava açtığımız Fikret TURAN‘ın sabıka kaydını ve hayali olarak konuştukları Ankara Şehit Gazi Sosyal Hizmet Merkezi isimli dernek, vakıf, şirket vs. hiç bir kurum / kuruluş olmadan, GAZİ olan amcasını paravan olarak kullanıp onun üzerinden sahtekarlığını devam ettirmeye çalışan şahsa ve çalışanlarına öyle bir kuruluşun 2 aydır resmi olarak faaliyette olduğuna dair belgelerini web sitelerine koymaya çağırıyoruz.  

Şahışlar ayrıca web sitelerinin başlığına koydukları, Ankara Şehit Gazi Sosyal Hizmet Merkezi Bir Sosyal Sorumluluk Projesidir yazısı ile, hayali bir isim kullandıkları ve öyle bir merkezin / şirketin/ derneğin/ derginin vb. bir kuruluşun olmadığınıda beyan etmektediler. Fikret TURAN – Ankara Ajans olarak gönderdikleri kargolardada faturasında, “Ankara Gaziler Sosyal Hizmetler Dergisi ” adını hukuksuz olarak kullandıkları fatura başlığı ile bizim ünvanımızın birebir yazdığı plastik kalem ve onur belgesi gönderdikleride PTT Ulus şubesinde bizzat görülmüştür. 

Yaptıkları hukuksuz ve gayri resmi işlerden dolayı işyerleri polis baskınına uğrayan şahış, yanında bulunan amcasının gazi olmasının sebebiyle polise yanlış bilgiler vererek kandırıp göndermişler ve  bu sebepten yanında çalışanları ve akrabalarınıda devreye sokarak tarafımıza tehdit ve hakaretler ettirmiştir.  Hergün içki içerek, uyuşturucu kullanarak adeta çeteleşen şahışlar hakkında Ses kayıtları,  sms’ler vs bilgi ve belgeler tarafımızca toplanmaktadır. Sitemizden yaptığımız uyarılara karşılık olarak (29/05/2018) tarihinde web sitelerinden iftira ve hakaret dolu mesajlar yazmışlardır. Kanunları hiçe sayarak, Şehit-Gazi’nin adını içki alemlerine, pavyon ve kumar eğlencelerine alet eden şahsın ve yakınlarının tehdit ve hakaret dolu mesajları, arama ve konuşma kayıtları, iftiraları savcılığa yeni suç duyurusunda bulunulmak için biriktirilmektedir. 

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

 

 

 Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Türkiye’de özel olarak kurulan ilk ve tek sosyal hizmet merkezidir. 20 yıllık bilgi ve birikim ile 24/07/2017 tarihinde Nail KABALI tarafından kurulan yaptıkları, hedefleri ve projeleri oratada olan özel bir merkezdir.

Kuruluşumuzun fatura bilgileri : Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Eğitim Kültür Rehabilitasyon ve Yayın San. Ltd. Şti. Dikimevi V.D. 6140629189 – Sicil No: 410605 Mersis : 0614062918900001′ dir.  TEYİT İÇİN : 0312 807 40 50 NUMARALI TELEFONUMUZU ARAYABİLİRSİNİZ.

 Ek’te; Şirketimize ait resmi evraklar ile Bizim adımızı kullanarak dolandırıcılık yapan Fikret Turan’ın merkezimizin adına bastırdığı sahte makbuzla satış yaptığına dair e-posta ve makbuz örneği ve kurumumuzun adını kullandığının ispatlarından biri olarak web sitesine koyduğu onur belgemizin birebir kopyası olduğu görülen resim bulunmaktadır.

 

 GAZİ TV & GAZİLER SOSYAL HİZMETLER MERKEZİ 

 

Etiketler :
Lütfen Bekleyin YÜKLENİYOR...

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER